czwartek, 28 lipca 2011

Cudze chwalicie....

Jak to dobrze czasem mieć gościa z innego krańca Polski, i to jeszcze takiego, który to chłonny wiedzy i zwiedzenia okolicy. a to czemu? A to temu, że ma się motywację, do odwiedzenia, poznania i doznania uroków tego, co tak naprawdę pod nosem:-) I właśnie za sprawą Gościa, a właściwie Gościówy:-))))wybraliśmy się na wycieczkę, to pobliskiej Zielonej Góry szlakiem Bachusików:-)))), których udało nam się kilka wytropić.

Oczywiście piękna Palmiarnia, Muzeum Ziemi Lubuskiej,a w nim Muzeum Wina i Tortur deptak i...kilka knajpek:-)i gdyby nie deszcz, który nas troszkę przegonił wycieczka pewnie tak szybko by się nie skończyła. A i świetny sklep z piwami niepasteryzowanymi różnego smaku i aromatu ( właśnie sączę sobie jagodowe z lokalnego browaru na W:-))odkryty przez przypadek.
A na koniec gadania chwalę się efektem dotychczasowych poczynań budowlanych:

Pogoda troszkę krzyżuje plany ale damy radę...co mamy nie dać:-)
Pozdrawiam serdecznie i uciekam, bo się rozgadałam straszliwie...

3 komentarze:

 1. no no ciekawa wycieczka, nie znam jeszcze tamtych okolic:)
  Fajniutko, że budujesz domek, czekam na kolejne zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za wyróżnienie, ale zbyt dużo czasu zajęłoby mi podlinkowanie 16 osób i napisanie im o tym komentarza. Przepraszam, ale blog jest dla mnie narzędziem do podglądania cudzych domów (lista ulubionych blogów), a nie sposobem na życie. Moim sposobem na życie jest dekoracja domu i robótki ręczne. Miło mi bardzo, że są ludzie których ciekawi co ja mam do pokazania. Dlatego dziękuję z całego serca za wyróżnienie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za przyznanie wyróżnienia =]
  Jestem mile zaskoczona =]

  A budowa domu to piękna rzecz, którą też mam nadzieję w najbliższej przyszłości zrealizuję =]
  U mnie to może potrwa jeszcze rok-dwa, ale widzę to teraz jaśniej niż jeszcze rok temu =]

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń